boltua.com
boltua.com

boltua.com

@leilanbiolu1982

Привіт, мене звуть Антон Денисенко. Я представляю сайт служби таксі boltua.com . Більш детально по всіх послугах таксі Bolt у нас на сайті - https://boltua.com/ .

ЯКІСНИЙ СЕРВІС.
Таксі в аеропорт, до метро і вокзалів. Для ощадливих мешканців і гостей столиці пропонуємо тариф "Недороге таксі" і послугу "тверезий водій" - веземо в комфорті та безпеці. Наша гордість - понад 100 автомобілів VIP і бізнес класу.

Якщо машина потрібна на час рекомендуємо замовити послугу "оренда авто на годину, на добу". До Ваших послуг машини економ, комфорт, бізнес класу, а також мікроавтобуси та мінівени для пасажирських перевезень.

БЕЗПЕКА.
Наш великий автопарк складається виключно з іномарок до 3 років. На корпоративній технічній базі проводиться спеціальна діагностика машин. Замовте дешеве таксі від компанії Bolt або в аеропорт у режимі онлайн і будьте впевнені - приїде чистий автомобіль, що відповідає очікуванням. На вимогу надається дитяче крісло, wi-fi і зарядка для телефону.

ВИГІДНІ ТАРИФИ - за таксометром і фіксований. Ціна таксі оптимізована з метою забезпечити максимальну якість сервісу за низької вартості. Якщо наші конкуренти пропонують ціни дешевше це говорить про відсутність автопарку фірми, оформлене на "офіційному сайті компанії" замовлення відправляється на біржу дешевого таксі, де його готовий прийняти будь-який таксист компанії Bolt.

image